Anna Wójcik

psycholog, logopeda

Pani Ania w Ene-Due-Rabe sprawuje opiekę psychologiczną i logopedyczna nad naszymi przedszkolakami. Jest absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie (rok ukończenia 2008), absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku Nauki o Rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie (rok ukończenia 2011) oraz  absolwentką podyplomowych studiów z  logopedii  na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie (rok ukończenia 2011). W 2017 roku ukończyła również studia podyplomowe z terapii integracji sensorycznej w College Med W Kielcach.

Posiada m.in. ukończony kurs z zakresu stosowania Metody Ruchu Rozwijającego, bazującego na pracy Weroniki Sherborne, ukończone szkolenie z zakresu pracy z dziećmi nadpobudliwymi psychoruchowo, Szkolenie z umuzykalniania dzieci metodą Carla Orffa, Szkolenie „Trening Umiejętności Społecznych i kompetencji emocjonalnych”, szkolenie Picture exchange Communication System – Poziom 1, Kurs z Terapii Ręki, oraz Logorytmiki.

 Pani Ania ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, w latach 2009 – 2012 pracowała w jednym z lubelskich przedszkoli. W trakcie studiów odbywała praktyki m.in. w szkołach podstawowych (m.in. w klasie integracyjnej, nauczanie początkowe), w świetlicy socjoterapeutycznej, w szkole specjalnej, w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stalowej Woli oraz  w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno – Konsultacyjnym w Stalowej Woli. Od 2000 roku działa w największej i najstarszej organizacji wychowawczej w  Polsce (Związku Harcerstwa Polskiego) jako instruktor – wychowawca w stopniu harcmistrza. W ramach pracy wychowawczej w ZHP prowadziła m.in. gromadę zuchową (jednostkę, w której działają dzieci z najmłodszej grupy metodycznej), a także pełniła funkcje trenerskie, wychowawcze i zarządzające w strukturach na poziomie powiatu. Wielokrotnie pełniła funkcję wychowawcy i opiekuna podczas wypoczynku dzieci i młodzieży posiadając uprawnienia wychowawcy kolonijnego.

Prywatnie pani Ania jest mamą Stasia i Frania. Lubi podróże, górskie wędrówki, poezję śpiewaną i dobrą kawę.jesteśmy innowacyjni

Nasz Adres

Stalowa Wola
ul.Siedlanowskiego 3
Telefon: +48 792 775 646
e-mail: info(at)ene-due-rabe.edu.pl

Konto bankowe:
PKO BP 78 1020 4939 0000 0202 0086 0882

NIP: 6891183429

Napisz do nas


Projekt i wykonanie BrandOxygen

TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.