Natalia Pyciak

lektor języka angielskiego

Natalia Pyciak- studentka, pomoc nauczyciela w grupie „KROPELKI”.

Natalia to miła, otwarta i optymistyczna osoba, która posiada łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi. Ukończyła liczne kursy m.in. animatora dzieci i młodzieży, wychowawcy wypoczynku oraz operatora sztucznej ścianki wspinaczkowej.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła będąc wychowawcą na koloniach i półkoloniach oraz przyboczną w gromadzie zuchowej. Jest także nianią, opiekuje się dziećmi z którymi poprzez gry i zabawy dydaktyczne twórczo spędza czas. Opiekowała się chłopcem z problemami z zakresu integracji sensorycznej wspierając go w rozwoju, kreatywnie organizując mu czas.

Zaraża humorem, uwielbia szalone zabawy z dziećmi, potrafi przegonić ciemne chmury z każdej, nawet z najbardziej zatroskanej buźki. Jest to ciepła osoba, najważniejsze dla niej jest, aby dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Pani Natalia mierzy wysoko, swoja energie pożytkuje wspinając się na ściance wspinaczkowej i w skałach, to jej pasja. Jednak jej zainteresowania są szerokie, w wolnym czasie lubi dziergać robiąc szaliki, poduszki itp. rzeczy na drutach. Jest ambitna, próbuje nowych rzeczy takich jak chodzenie po taśmie slackline.

 

Jej motto życiowe to:

„Najlepszy sposób osiągniecia szczęścia- to rozsiewanie go wokół siebie”

Robert Baden-Powelljesteśmy innowacyjni

Nasz Adres

Stalowa Wola
ul.Siedlanowskiego 3
Telefon: +48 792 775 646
e-mail: info(at)ene-due-rabe.edu.pl

Konto bankowe:
PKO BP 78 1020 4939 0000 0202 0086 0882

NIP: 6891183429

Napisz do nas


Projekt i wykonanie BrandOxygen

TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.