Agnieszka Miliannauczyciel 3 latków w grupie „Marzyciele”

Pani Agnieszka Milian jest nauczycielem w grupie „Liski”.

W Przedszkolu Prywatnym „ Ene-Due-Rabe” pracuje od września 2017 roku. Jest nauczycielem kontraktowym. Pełni funkcje nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz terapeuty.
Ukończyła studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia podyplomowe WSE w Stalowej Woli o specjalizacji –Edukacja i rewalidacja terapia osób ze spectrum autyzmu. Ukończyła kursy szczególnie kursy freblowskie : Przygotowanie do Programowania, Szkolenie z zakresu AAC, kurs Logorytmiki, kurs Rytmiki, Terapia Ręki  I, II stopień , kursy animacyjne oraz doszkalające zawód nauczyciela.

Ma bogate doświadczenie, które zdobywała podczas praktyk studenckich i stażu. W wolnym czasie jest animatorem zabaw . Zdobyte umiejętności pozwalają Pani Agnieszce pracować z dziećmi w różnym wieku szkolnym i przedszkolnym.

W pracy zawodowej dla pani Agnieszki ważna jest atmosfera i dobre samopoczucie dzieci. Pani Agnieszka w pracy zawodowej stosuje wiele innowacyjnych metod pracy np., Metoda B. Staruss, Metoda M. Montessori, Metoda Knillów. Dodatkowo angażuje dzieci w projekty edukacyjne oraz konkursy.
W pracy z dziećmi pani Agnieszka kieruje się pozytywnym nastawieniem i muzycznymi inspiracjami zaczerpniętych z różnych szkoleń i kursów dla nauczycieli.

Jednym z głównych zainteresowań pani Agnieszki są książki historyczne, muzyka , taniec, sport. Pani Agnieszka najbardziej lubi czekoladę oraz czytać ulubione książki w domowym zaciszu.
Najbliższe plany pani Agnieszki to rozwijać warsztat pracy nauczyciela terapeuty.

Prywatnie Pani Agnieszka jest szczęśliwą mamą i żoną.